Hinnapakkumiste jaoks ning küsimuste korral võtke ühendust klikkides siia

Tootevalik

Aiamööbli padjad

Valikus on erinevate täitematerjalidega padjad ja madratsid aiamööblile. Pealismaterjalideks spetsiaalsed niiskust hülgavad ja pleekimiskindlad õuekangad. Koostiseks 100% akrüül vöi 100 % polüpropüleen. Hinnalt soodsamateks materjalideks on trükimustrilised kangad koostisega puuvill/polüester.

Toodame nii standardse kuju ja mõõduga toolipatju kui ka vastavalt aiamööblile erikujulisi ja erimõõdulisi patju:

 a) poroloon plaadiga täidetud tooted

 b) purustaud porolooniga täidetud tooted

 c) kiuga täidetud tooted

Kott-toolid

Kott-tooli mudeleid on erinevate kujude ja mõõtudega, täidiseks polüstürool-graanulid. Tänu täitematerjalile võtavad kott-toolid sellel istuja keha järgi mõnusa kuju ja soojust isoleerv täidis muudab istumise meeldivat soojaks. Pealismaterjalideks kasutame kunstnahka, tugevat polüesterkangast PVC ja PU kattega. mis muudab kanga vetthülgavaks. Soovi korral on pealismaterjale võimalik valida ka teiste laoartilkite hulgast. Võimalik tellida ka trükiga (Näitena toodud all mudel “Mihkli”, ülemises reas 4. kott-tool).

Tumbad ja põrandapadjad

Tumbade ja põrandapatjade täitematerjaliks kasutame sarnaselt kott-toolidega polüstürool-graanuleid, aga lisaks ka pressitud polüstürooli ja purustatud porolooni. Need kerged tooted sobivad hästi lastetuppa, lihtsalt lisaistmetena või jalgade toetamiseks. Võimalik tellida ka trükiga.

Dekoratiivpadjad

Dekoratiivpatju valmistame erinevates mõõtudes nii äravõetava püüri ja eraldi sisepadjaga kui ka lihtsalt täidetuna kraasitud kiu või pallkiuga. Pallkiuga täidetud padjad hoiavad paremini ja kauem oma esialgset kohevust. Lisaks kraasitud kiule ja pallkiule on patjade täidisena võimalik kasutada sulgi ja erinevaid segusid: kiud/purustatud poroloon, suled /kiud, suled purustatud poroloon.

Mööblipadjad tootjatele

Tänu erinevatele täitematerjalidele ja vastavatele seadmetele valmistame mööblitootjatele sisepatju mitmesuguste täidistega. Sisepatjade mõõdud, täidise koostis ja kaal on vastavuses kliendi mudelitega.

Tervisetooted

Meie tervisetoodete valikust leiab naturaalse tatrakesta täidisega magamispatju ja kaelapatju reisil magamiseks. Nisu teradega täidetud soojendav nisupadi aitab ravida külmetust, saunapadjad lisavad mugavust sauna protseduuridele. Eriotstarbelised toetavad padjad on mõeldud näiteks lapseootel emadele või kasutamiseks traumade korral.

Lemmikloomatooted

Lemmikloomade asemeteks mõeldud pesad ja madratsid on välja töötatud erinevates suurustes ja erinevate täitematerjalidega. Kasutame täidiseks purustatud porolooni, polüesterkiudu ja poroloon plaati. Pealismaterjalideks saame pakkuda vett ja mustust hülgavaid materjale, samuti pehmet seemisnaha imitatsiooni või vastupidavat polüesterkangast.

Selleks, et täidis tootes ei liiguks, kasutame kanalitega sisepatju või täpistusõmblust.