Hinnapakkumiste jaoks ning küsimuste korral võtke ühendust klikkides siia

Teenused

Tootearendus

Omame pikaajalist kogemust aiamööbli, erinevate patjade s.h. keerukate mööbli sisepatjade ja erinevate polstrite tootmisel. Omades vajalikke teadmisi nii õmblusttehnoloogias kui ka täitematerjalide kasutamisel ja nendega töötamisel, saame pakkuda omapoolset abi mudelite väljatöötamisel. Kogemustega konstruktori abil saavad lahendatud ka väga keerukad tootemudelid.

Juurdelõikus teenus

Juurdelõikus kliendi mudelite järgi ja kliendi materjalist. Selle töö teostamiseks on vaja mudeleid Lectra süsteemile sobivates dxf failides  või ka paberlekaalidena. Paber lekaalide puhul digitaliseerime lekaalid ja salvestame arvutisse. Tähtajad ei ole pikad, kuid sõltuvad meie oma toodangu hooajast ja mahust.

Õmblusteenus

Õmblusteenust pakume eeskätt kodutekstiili ja erinevate polstrite õmblemiseks, milleks omame kogemust ja vastavaid seadmeid. Kuna hooajalisus on meie tootmisharus olulise tähtsusega, siis tekib vaba võimsust õmblusteenuseks tipphooaja välistel perioodidel, enamasti kevadel ja varasügisel.

Täitmisteenus

Pakume võimalust klientidel tuua meile valmis õmmeldud püürid ja täita need soovitud täitematerjaliga. Võimalikud täitematerjalid on: kraasitud kiud, pallkiud, purustatud poroloon, poroloonist lõigatud kepikesed, suled mööblipatjadele ja erinevad segud eelpool loetletutest.

Masintikand

Masintikand võimaldab toodetel tikkida logo või lihtsalt kaunistusi. Vajalik on tellija kujundus failina (eelistatud .pdf formaat). Saame tikkida maksimaalselt üheksa värviga tikandit.

Diagonaalkandi lõikus

Diagonaalkant on laialt kasutatav erinevatel õmblustoodetel.  Kuna omame selleks vajalikke seadmeid, valmistame diagonaalkanti ka tellija materjalist vastavalt tellija soovitud laiusele.